Конспекти уроків історії України 11 класУсі уроки історіїФайли

Посилення радянізації та репресії у західних областях УРСР. Український визвольний рух у 1944 – 1950 рр. (11 клас. Історія України)

Автор: Вистороп Тетяна Василівна

Навчальний заклад: Комунальний заклад “Першотравнева загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області”

Тема. Посилення радянізації та репресії у західних областях УРСР. Український визвольний рух у 1944 – 1950 рр. Велика блокада. Василь Кук

Мета: охарактеризувати причини та форми тривалого опору Української повстанської армії радянській владі на західноукраїнських землях; виявити особливості діяльності українського визвольного руху в 1945 – 1950-х рр.; охарактеризувати діяльність Василя Кука; розвивати увагу, пам’ять, мислення, вміння аналізувати та робити висновки; удосконалювати навички роботи в парах, малих групах, вміння працювати з текстом підручника та Інтернет-ресурсами; формувати повагу до історичного минулого України.

Очікувані результати. Після уроку учні/учениці зможуть:

  • називати дати, пов’язані з темою уроку;
  • характеризувати причини та форми тривалого опору Української повстанської армії радянській владі на західноукраїнських землях;
  • виявляти особливості діяльності українського визвольного руху в 1945 – 1950-х рр.;
  • характеризувати діяльність Василя Кука;
  • показати на історичній карті місце загибелі Романа Шухевича.

Тип уроку: комбінований.

Обладнання: підручник, карти, відеоматеріали, Інтернет-ресурси, роздатковий матеріал.

Завантажити: Посилення радянізації та репресії у західних областях УРСР. Український визвольний рух у 1944 – 1950 рр. (11 клас. Історія України) + Сертифікат (Розмір: 1.3 MB, Завантажень: 527)
Back to top button