Конспекти уроків образотворчого мистецтва 2 класУсі уроки початкова школаФайли

Великдень. Весняні свята. Великодні писанки. 2 клас. Інтегрований урок («Образотворче мистецтво», «Я у світі», «Музика»)

Автор: Жаворонкіна Тетяна Андріївна

Навчальний заклад: Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мангушського району Донецької області

Тема. Великдень. Весняні свята. Великодні писанки

 МЕТА

  1. Поглибити знання учнів про весняні свята, Великдень, знайомити з обрядами та звичаями українського народу.
  2. Поширити відомості учнів про писанки як твори декоративно-прикладного мистецтва, народну символіку. Вчити дітей прикрашати писанки декоративним розписом.
  3. Ознайомити з різними техніками розпису писанок.
  4. Розвивати учнівську творчість, старанність. акуратність.
  5. Виховувати почуття поваги до традицій і звичаїв народу; формувати інтерес до історичного минулого людства, його легенд, вірувань, прищеплювати любов до народного мистецтва — писанкарства. Розвивати естетичні та художні смаки.

Обладнання. Презентація «Великодні писанки», коп’ютер, проектор, аудіозаписи Святковий передзвін Києво-Печерської  Лаври, «Малюк і пташки. Соловей. Ф. Ліст. Втіха», Марійка Бурмака «Розмалюю писанку» (мінус), Наталія Май «Василечки». Матеріали та інструменти: альбоми, олівці, гуаш, ємності для води, пензлі, серветки для витирання рук та пензлів.

Тип уроку: інтегрований урок («Образотворче мистецтво», «Я у світі», «Музика»)

Завантажити: Великдень. Весняні свята. Великодні писанки. 2 клас. Інтегрований урок («Образотворче мистецтво», «Я у світі», «Музика») + Сертифікат (Розмір: 326.9 KB, Завантажень: 448)
Back to top button