Конспекти уроків фізики 11 класУсі уроки фізикиФайли

Підсумково-узагальнюючий урок з теми „Електромагнітні коливання і хвилі” (11 клас. Фізика) + Презентації

Автор: Проців Наталія Ігорівна

Навчальний заклад: НВК “Станківський ЗНЗ І-ІІІст – ДНЗ”

Підсумково-узагальнюючий урок з теми „Електромагнітні коливання і хвилі”

 Мета уроку: 

  • Навчальна – узагальнити, систематизувати і поглибити знання учнів; формувати вміння систематизувати результати отриманих знань, необхідних для розуміння явищ і процесів, що відбуваються в природі, техніці, побуті, та застосовувати ці знання для розв’язування задач; учити учнів самостійно мислити, контролювати правильність відповідей та перевірити засвоєння теми.
  • Розвиваюча – розвивати в учнів логічне мислення, уміння аналізувати фізичні явища; закріпити навички роботи з демонстраційними приладами, роздатковим матеріалом; тренувати пам’ять; розвивати розумові здібності, увагу, уяву, технічне мислення; сприяти розвитку вміння самостійно робити висновки та узагальнення.
  • Виховна – формувати науковий світогляд та діалектичне мислення; виховувати екологічне мислення і поведінку, національну свідомість, працелюбність та наполегливість у навчанні.

Тип уроку : урок систематизації і узагальнення знань

Завантажити: Підсумково-узагальнюючий урок з теми „Електромагнітні коливання і хвилі” (11 клас. Фізика) + Презентації + Сертифікат (Розмір: 11.5 MB, Завантажень: 492)
  
Back to top button