Здоров'яФізіологія

60 секунд фізичної активності можуть врятувати літнім людям життя

Усього одна хвилина ходьби в день знижує ризик серцевих нападів і інсультів. До такого висновку прийшли вчені з Університету Флориди. У своєму дослідженні вони проаналізували дані більше 1000 людей похилого віку, передає Zee News.

Активні учасники, які щодня робили кілька фізичних вправ і дотримувалися здорової дієти, проживали довге і здорове життя. Подібний спосіб життя знижував у них кров’яний тиск і рівень холестерину. Робота по дому і садівництво теж збільшували тривалість життя. За словами вчених, краще продовжувати рухатися протягом дня, ніж різко підвищувати рівень своєї активності, а після відразу відпочивати.

Якщо люди просто стануть проводити менше часу сидячи, стан здоров’я їх серцево-судинної системи значно покращиться. Британські лікарі рекомендують приділяти 150 хвилин помірної або 75 хвилин інтенсивного фізичної активності на тиждень. Однак трьом з чотирьох британців не вдається досягти такої мети. Для літніх людей активність особливо важлива. Фахівці радять їм регулярно рухатися і менше сидіти.

Шкільне життя

Back to top button