Конспекти уроків всесвітньої історії 9 класУсі уроки історіїФайли

Великобританія у другій половині ХІХ століття (9 клас. Всесвітня історія)

Автор: Сидоренко Олена Олександрівна

Навчальний заклад: Азовська ЗОШ І – ІІІ ступенів Кирилівської селищної ради Мелітопольського району Запорізької області

Тема: Великобританія у другій половині ХІХ століття

Мета: з’ясувати причини світової економічної першості Англії; розкрити особливості внутрішньополітичного розвитку Англії; визначити характер та особливості зовнішньої політики.

Очікувальні результати. Після цього уроку учні зможуть: встановлювати хронологічну послідовність подій; здійснювати порівняльний аналіз історичних процесів та суспільно-політичних течій; характеризувати внутрішню та зовнішню політику Англії; позначати на карті та описувати колоніальні загарбання Англії; пояснювати причини та наслідки перетворення Англії на провідну економічну державу в світі; характеризувати Другу парламентську реформу та її наслідки; характеризувати основні принципи англійського лібералізму; застосовувати та пояснювати на прикладах терміни та поняття: «майстерня світу», «лібералізм», «фритредерство», «парламентська монархія», «консерватори», «ліберали», «тред-юніони», «домініон», «Друга парламентська реформа».

Основні події:

1867 р. – Друга парламентська реформа

1867 р. – надання статусу домініону Канаді

Обладнання: підручник, історичний атлас, проектор, персональні комп’ютери, роздатковий матеріал.

Тип уроку: комбінований

Завантажити: Великобританія у другій половині ХІХ століття (9 клас. Всесвітня історія) + Сертифікат (Розмір: 384.5 KB, Завантажень: 94)
Back to top button