Головне

6 найбільш очікуваних в 2013 році комп’ютерних ігор

Це справжній симулятор бойових дій, до якого далеко навіть серії Battlefield
Це справжній симулятор бойових дій, до якого далеко навіть серії Battlefield
Вчора в німецькому Кельні відкрилася виставка Gamescom 2013, на якій заплановано багато анонсів ігрової індустрії. Осінь і початок зими в цьому році, як очікується, принесуть дуже багато по-справжньому якісних комп’ютерних ігор, так що вибір між навчанням і віртуальними світами буде як ніколи складний. Жанри, знову ж, самі різні, і кожен знайде для себе щось відповідне серед усього розмаїття. Ми перерахували найбільш очікувані ігри другої половини 2013 року, на думку мільйонів геймерів з усього світу.

1. Arma 3
Це справжній симулятор бойових дій, до якого далеко навіть серії Battlefield (яка теж присутня в даному огляді). Проект дозволяє відчути себе в ролі справжнього солдата, майже що стати ним, бо реалістичність тут у буквальному сенсі зашкалює. Любителі повоювати отримають таку можливість вже 12 вересня.

2. The Witness
На відміну від Arma 3, рефлекси і навички ведення бою в цій грі марні – тут потрібен мозок і тільки він. Перед нами гра-головоломка, яку обов’язково оцінять фанати славнозвісної серії Myst. Світ проекту досить великий, тому пройти його за кілька годин навіть у самих просунутих геймерів навряд чи вийде. Єдине, The Witness поки не володіє точною датою релізу, але, за чутками, гра вийде в кінці грудня – початку січня.

3. Command & Conquer
Стратегія в реальному часі. Фактично, це перезавантаження однойменної серії ігор, колись дуже популярної, але зараз чомусь забутою. Геймплей, на щастя, зберігся колишній, так що знайомі з серією C & C гравці залишаться задоволені. Правда, тут вже немає ні NOD, ні GDI – у новій Command & Conquer за територію борються зовсім інші супротивники.

4. Watchdogs
Екшен для цінителів теорій змови. Розробники Watchdogs вдало вибрали дату релізу – 19 листопада цього року. До того моменту осад від шокової новини про те, що США стежило і продовжує стежити за мільйонами мирних громадян, ще не встигне зійти, а гра заснована саме на стеженні за людьми. Сюжет вкрай цікавий, в ньому є все – стрільба, змови, хакерство, стеження. Гра обіцяє бути дуже захоплюючою.

5. Battlefield 4
Як і Arma 3, Battlefield 4 представляє собою військовий симулятор, тільки більше спрямований на мережеву гру. Масивні віртуальні побоїща за участю інших гравців – ось що головне в даній грі. Плюсом йде відмінна графіка і фізика, а також велика кількість ігрових додатків. Реліз відбудеться 29 жовтня.

6. Elder Scrolls Online
Спеціально для фанатів RPG. Серія Elder Scrolls існує вже більше 10 років, і відома гра Skyrim теж відноситься до неї. Тепер проект виходить в онлайн, але незважаючи на це, світ гри буде цілком і повністю пов’язаний з оригінальною всесвіту Elder Scrolls, розмірами якій інші подібні проекти можуть тільки позаздрити. Дата релізу Elder Scrolls Online поки не визначена, але гра вже пройшла ретельне бета-тестування, так що зовсім скоро мільйони геймерів зможуть зануритися в новий прекрасний онлайн-світ.

Back to top button