Конспекти уроків математики 4 класУсі уроки початкова школаФайли

Ділення іменованих багатоцифрових чисел на двоцифрові. Розв’язування задач на знаходження частини від числа та середнього арифметичного (4 клас. Математика)

Автор: Бойко Тетяна Дмитрівна

Навчальний заклад: Шумський навчально-виховний комплекс “загальноосвітній-навчальний заклад І-ІІІ ступенів-гімназія”

Тема .  Ділення іменованих багатоцифрових чисел на двоцифрові. Розв’язування задач на знаходження частини від числа та середнього арифметичного.

Мета: вчити учнів ділити іменовані числа на двоцифрові; закріплювати вміння розв’язувати задачі на знаходження середнього арифметичного та частини від числа; розвивати увагу, вміння застосовувати здобуті знання у повсякденному житті; виховувати вміння працювати у групах, прислухатися до інших учасників групи та доводити свою думку.

Обладнання: підручник  «Математика» М.В.  Богданович, Г.П. Лишенко. Київ: «Генеза» – 2015 ; індивідуальні картки , сантиметрові стрічки – 4 шт. ; ножиці – 4 шт.;  силуетні зображення героїв казок Ш.Перро, м’ячик, смайлики.

Завантажити: Ділення іменованих багатоцифрових чисел на двоцифрові. Розв’язування задач на знаходження частини від числа та середнього арифметичного (4 клас. Математика) + Сертифікат (Розмір: 626.0 KB, Завантажень: 248)
Back to top button