1 клас. Тематичні тижніУсі уроки початкова школаФайли

Ранкові зустрічі 1 клас

Автор: Лойко Валентина Миколаївна

Навчальний заклад: КЗ “Плодородненський НВК І-ІІІ ступенів”

Тема:  «В осінній час сім погод у нас».

Мета: поглибити знання дітей про ознаки пори року осені, познайомити учнів з назвами осінніх місяців; навчати висловлювати свою думку; створити хорошу дружню атмосферу.

Тема: «Осіння квітка, яка мені подобається»

Мета: поглибити знання дітей про осінні квіти; формувати вміння сприймати красу осінньої природи, милуватися нею та висловлювати власні враження; уважно слухати один одного в умовах безпосереднього спілкування.

Тема: «Хвилинка-цікавинка» про тварин.

Мета: поглибити знання дітей про тварин; формувати вміння висловлювати свої думки і почуття з приводу переглянутих простих медіатекстів; сприймати монологічне висловлювання; уважно слухати один одного в умовах безпосереднього спілкування.

Тема: «Подарунок другові»

Мета: поглибити знання дітей про ознаки осені; формувати вміння сприймати красу осінньої природи, милуватися нею та висловлювати власні враження; уважно слухати один одного в умовах безпосереднього спілкування.

Тема: Осінь – грибна пора

Мета: Продовжити формувати вміння спостерігати за осінніми змінами в природі. Познайомити з  грибами, їх значенням в природі. Розвивати мовлення учнів,комунікативні навички,  позитивну атмосферу. Виховувати любов до природи рідного краю та бажання творити самостійно.

Завантажити: Ранкові зустрічі 1 клас + Сертифікат (Розмір: 366.9 KB, Завантажень: 680)