Конспекти уроків української літератури 6 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Гумор і сатира, жанрова різноманітність гумористичних творів. Леонід Глібов – визначний український байкар. Байка «Муха і Бджола» (6 клас. Українська література) + Презентація

Автор: Дележа Альбіна Ярославівна

Навчальний заклад: гімназія № 290 м.Києва

Тема: Гумор і сатира, жанрова різноманітність гумористичних творів. Леонід Глібов – визначний український байкар. Байка «Муха і Бджола». Викривальна і повчальна спрямованість.

Мета: дати поняття про гумор та сатиру ; розкрити  їхню роль в нашому житті; дати поняття байки, ознайомити з історією її виникнення, особливостями побудови та структурою; ознайомити учнів із творчістю видатного поета і байкаря Л. Глібова, його байкою  «Муха і Бджола»; розвивати кмітливість, творчу уяву, пам’ять, образне мислення, навички розгляду й коментування алегоричних творів; сприяти вихованню оптимістичного погляду на життя, почуття гумору.

Завантажити: Гумор і сатира, жанрова різноманітність гумористичних творів. Леонід Глібов – визначний український байкар. Байка «Муха і Бджола» (6 клас. Українська література) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 3.5 MB, Завантажень: 754)
Back to top button