Конспекти уроків зарубіжної літератури 7 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Втілення в образі Бермана найкращих людських рис: готовності до непоказної самопожертви та любові до ближнього (7 клас. Зарубіжна література)

Автор: Левкова Тетяна Володимирівна

Навчальний заклад: Собіщицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Тема. Втілення в образі Бермана найкращих людських рис: готовності до непоказної самопожертви та любові до ближнього. Гуманізм твору.

Мета. Закріпити знання учнів про новелу як жанр; формувати навички характеристики образів художнього твору, удосконалювати   навички аналізу    художнього твору, вміння виділяти головні ознаки новели; розвивати вміння переказувати художній текст; аргументовано висловлювати особисте ставлення до проблем, що порушуються в творі; розвивати творчі  здібності, критичне мислення учнів;  сприяти вихованню почуття    милосердя, готовності до самопожертви заради інших, толерантність та гуманізм, естетичні смаки, уміння виживати в світі попри всі негаразди.

Обладнання. Портрет О. Генрі, текст новели «Останній листок», ілюстрації до твору, роздатковий матеріал.

 Тип уроку. Закріплення вивченого матеріалу.

Завантажити: Втілення в образі Бермана найкращих людських рис: готовності до непоказної самопожертви та любові до ближнього (7 клас. Зарубіжна література) + Сертифікат (Розмір: 356.8 KB, Завантажень: 85)
Back to top button