Конспекти уроків літературного читання 2 класКонспекти уроків трудового навчання 2 класУсі уроки початкова школаФайли

Інтегрований урок літературного читання та трудового навчання “Україна наш спільний дім” (2 клас)

Автор: Садовська Валентина Павлівна

Навчальний заклад: Філія Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ст. Котелянський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ”

Інтегрований урок літературного читання та трудового навчання “Україна наш спільний дім” (2 клас)

Мета. Удосконалювати вміння працювати з віршованими і прозовими творами. Учитися бачити у рядках творів красу і велич нашої Батьківщини. Поглиблювати знання про рідний край. Збагатити словниковий запас. Продовжувати ознайомлювати учнів з видом декоративно-прикладного мистецтва – витинанками. Скласти і вирізати виріб із паперу симетричної форми.

Розвивати зв’язне мовлення, творче мислення, пізнавальний інтерес, увагу, вміння працювати у групах, творчі здібності, просторову уяву, колективізм.

Виховувати патріотів рідної держави, повагу до її символів , почуття гордості за свій народ. Прищеплювати любов до рідного краю, його історичного минулого і сучасного.

Інтегруються предмети: літературне читання, трудове навчання.

Обладнання: карта України, ментальна карта «Куточки рідної землі», презентація «Україна – наша Батьківщина», портрет В. Сосюри, роздатковий матеріал, ілюстративний матеріал, коровай, вишиті рушники.

Тип уроку: комбінований.

Вид уроку: інтегрований.

Завантажити: Інтегрований урок літературного читання та трудового навчання "Україна наш спільний дім" (2 клас) (Розмір: 333.9 KB, Завантажень: 264)
Back to top button