день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Змінювання дієслів за часами (4 клас. Українська мова. Нова програма)

Автор: Придюк Ірина Андріївна

Навчальний заклад: Смордвівська ЗОШ I-III ступенів Млинівської районної ради Рівненської області

Тема: Змінювання дієслів за часами.

Мета: повторити і поглибити знання учнів про граматичні ознаки дієслова; закріпити вміння визначати час дієслова у реченнях, тексті; розвивати творчу уяву, мовне чуття, фонематичний слух, зв’язне мовлення, пізнавальний інтерес, вміння давати правильні та повні відповіді на поставлені запитання; розширювати лексичний запас учнів; виховувати почуття любові до рідної мови, інтерес до її вивчення.

Обладнання: картки для роботи в групах, анаграма-очікування, картки-питання для гри «Скринька скарбів», картки для домашнього завдання, торбинка -«лабораторія» здоров’я,  ППЗ Нова школа – мультимедійний підручник – українська мова 4 клас; проектор, ноутбук, підручник  М.С.Вашуленка «Українська мова» 4 клас.

Тип уроку: комбінований.

Конспекти уроків української мови на сайті “Шкільне життя”

Завантажити: Змінювання дієслів за часами (4 клас. Українська мова. Нова програма) + Сертифікат (Розмір: 332.0 KB, Завантажень: 964)