Конспекти уроків економіки 11 класУсі уроки географіїФайли

Предмет і завдання економічної науки та її місце серед інших наук (11 клас. Економіка)

Автор: Теребун Алла Іванівна

Навчальний заклад: Васильківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 7 Васильківської міської ради Київської області

Тема. Предмет і завдання економічної науки та її місце серед інших наук

Мета:

навчальна: сформувати в учнів загальне уявлення про економіку як    науку; з’ясувати, у чому полягає суть основної проблеми економічного життя суспільства; розкрити економічний зміст процесів виробництва, обміну, розподілу та споживання; охарактеризувати суб’єкти та об’єкти економічних відносин;

розвивальна: розвивати економічне мислення;

виховна: виховувати інтерес до економічних знань  як основи організації життя суспільства.

Завдання уроку:
– Вивчити нові поняття та визначення.
– Навчити самостійно працювати з інформацією.
– Закріпити отримані знання.
– Навчити взаємодіяти.

Обладнання та матеріали: підручник І. Ф Радіонова «Економіка», вислови вчених про економіку, джерела економічних знань(словники,  довідники…).

Опорні та базові поняття: економіка, виробництво, обмін,  розподіл, споживання, макроекономіка, мікроекономіка, обмеженість, безмежність потреб.

Очікувані результати: учні повинні засвоїти, що вивчає економіка та яку роль вона відіграє в житті окремої людини і суспільства в цілому; розуміти сутність основної проблеми економічного життя суспільства та вміти пояснювати економічний зміст процесів виробництва, обміну, розподілу та споживання.

Тип уроку: формування нових знань, умінь і навичок.

Завантажити: Предмет і завдання економічної науки та її місце серед інших наук (11 клас. Економіка) + Сертифікат (Розмір: 381.5 KB, Завантажень: 246)
Back to top button