день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Карбонатна кислота та її солі (10 клас. Хімія)

Автор: Дорошко Тетяна Сергіївна

Навчальний заклад: Староосотська філія КЗ “Олександрівське НВО №1”

Тема: Карбонатна кислота та її солі.

Мета:

 а) навчальна: дослідити склад та властивості  карбонатної кислоти, на основі знань про загальні властивості кислот і солей з’ясувати умови взаємного перетворення карбонатів, розширити знання про  кислі солі на прикладі гідроген карбонатів, формувати вміння складати рівняння відповідних реакцій.

б) розвиваюча: стимулювати творчі здібності учнів; розвивати навички робити логічні підсумки, виділяти головне, розвивати інтерес до предмету;  формувати навички екологічно  грамотної поведінки в побуті.

в) виховна: виховувати любов і повагу до природи, до процесів, що відбуваються в ній, формувати дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу

Основні поняття і терміни: карбонатна кислота, карбонати, гідроген карбонати.

Методи навчання: словесні: пояснення з елементами бесіди, розповідь; наочні: робота з таблицями; практичні: виконання вправ .

Засоби навчання: Періодична система хімічних елементів Д.І. Менделєєва, таблиця розчинності, підручники з хімії, зошити.

Завантажити: Карбонатна кислота та її солі (10 клас. Хімія) + Сертифікат (Розмір: 395.0 KB, Завантажень: 42)