Батьківські збориБатькамКласному керівникуФайли

Ворк – шоп для батьків «Якщо що, я з тобою»

Автор: Нікуліна Тетяна Олексіївна

Навчальний заклад: Гімназія Новокаховської міської ради

Ворк – шоп для батьків «Якщо що, я з тобою»

Чоловік з дружиною повинні бути подібні руці і очам: коли руці боляче — очі плачуть, а коли очі плачуть — руки витирають сльози.

Японські прислів’я та приказки

Актуальність: родина – основа зростання здорової дитини, це світ, в якому людина навчається жити. Саме родина вводить людину у світ стосунків з іншими, виконуючи функції, які в різний час і в різних народів оцінювалися по – різному. Ставлення батьків до своєї дитини залежить від багатьох обставин: від культурних традицій власних родин, їх дитинства, від національних традицій родинного виховання, від індивідуальних особливостей батька й матері. У родині стосовно дитини створюються певні установки, які визначають емоційну атмосферу і стиль взаємин.

У перекладі з англійської цей термін, означає “майстерня” і відображає основний його задум, однак використовується в дещо іншому ракурсі. Коротко про поняття “ворк-шоп” можна сказати, що це груповий метод розвитку, тобто це навчання з мінімальною кількістю теорії і максимальним – практики. Його центральна ідея полягає в освоєнні якогось навику, отриманні знання шляхом взаємодії зацікавлених у ньому людей.

Кожен приходить на захід зі своїми поглядами на неї, знаннями і ставленням. Тобто всі учасники індивідуальні і активні, а значить, вносять свою лепту в процес роботи. Захід організовується таким чином, що проблема розглядається з різних, часом найнесподіваніших сторін, і в результаті з’являється якесь нове розуміння початкової ідеї. По закінченні воркшопу знання учасників актуалізуються, розширюються, а самі вони стають більш компетентними в даному питанні.

«Очікування»

Перед вами стікери, вирізані у формі відбитка стопи. Запишіть на них свої надії і очікування від нашої зустрічі.

Далі слід озвучити їх і прикріпити до плакату «Пейзаж», на якому зображена стежка, що простягнулася від будинку до пагорба Батьківської Мудрості. Стікери треба прикріпити на початку шляху, тобто біля будинку.

Завантажити: Ворк – шоп для батьків «Якщо що, я з тобою» + Сертифікат (Розмір: 325.6 KB, Завантажень: 1294)
  
Back to top button