Конспекти уроків фізики 11 класУсі уроки фізикиФайли

Електричне поле. Закони постійного струму (11 клас. Фізика)

Автор: Желтухіна Любов Анатоліївна

Навчальний заклад: ДВНЗ “Лисичанський нафтохімічний технікум”

Електричне поле. Закони постійного струму.

Для реалізації семінарського заняття пропонується використання таких форм навчальної діяльності: фронтальне опитування, виступи студентів з презентаціями, інтерактивна робота в мікрогрупах за технологією два – чотири – всі разом, тестування за допомогою комп’ютерної програми «Редактор тестів EasyQuizzy».

Мета:

навчальна: узагальнити, систематизувати знання студентів з вивчених тем, перевірити ступінь засвоєння теоретичного матеріалу, з’ясувати рівень формування практичних навичок застосування знань до розв’язування задач;

розвиваюча: розвивати логічне мислення, вміння аналізувати, робити логічні висновки;

виховна: виховувати прагнення до самостійної роботи,  акуратність та відповідальність при виконанні завдань, вміння працювати в групах, толерантне ставлення в процесі групової роботи одне до одного, віру у власні сили та інтерес до майбутньої професії.

Забезпечення заняття: ПЕОМ, тестові завдання, роздатковий матеріал, мультимедійний комплекс.

Навчальні місця: обчислювальний центр.

Тип заняття: семінар.

Методична мета: методика застосування різних видів роботи на семінарському занятті для активізації навчально-пізнавальної діяльності.

Завантажити: Електричне поле. Закони постійного струму (11 клас. Фізика) + Сертифікат (Розмір: 538.8 KB, Завантажень: 259)