день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Електричне поле. Закони постійного струму (11 клас. Фізика)

Автор: Желтухіна Любов Анатоліївна

Навчальний заклад: ДВНЗ “Лисичанський нафтохімічний технікум”

Електричне поле. Закони постійного струму.

Для реалізації семінарського заняття пропонується використання таких форм навчальної діяльності: фронтальне опитування, виступи студентів з презентаціями, інтерактивна робота в мікрогрупах за технологією два – чотири – всі разом, тестування за допомогою комп’ютерної програми «Редактор тестів EasyQuizzy».

Мета:

навчальна: узагальнити, систематизувати знання студентів з вивчених тем, перевірити ступінь засвоєння теоретичного матеріалу, з’ясувати рівень формування практичних навичок застосування знань до розв’язування задач;

розвиваюча: розвивати логічне мислення, вміння аналізувати, робити логічні висновки;

виховна: виховувати прагнення до самостійної роботи,  акуратність та відповідальність при виконанні завдань, вміння працювати в групах, толерантне ставлення в процесі групової роботи одне до одного, віру у власні сили та інтерес до майбутньої професії.

Забезпечення заняття: ПЕОМ, тестові завдання, роздатковий матеріал, мультимедійний комплекс.

Навчальні місця: обчислювальний центр.

Тип заняття: семінар.

Методична мета: методика застосування різних видів роботи на семінарському занятті для активізації навчально-пізнавальної діяльності.

Завантажити: Електричне поле. Закони постійного струму (11 клас. Фізика) + Сертифікат (Розмір: 538.8 KB, Завантажень: 134)