Конспекти уроків математики 2 класУсі уроки початкова школаФайли

Узагальнення та систематизація вивченого. Ознаки зими в неживій природі. Аплікація з паперу «Сніжинка-балеринка» (Інтегрований урок у 2 класі) + Презентація

Автор: Михайлишин Галина Василівна

Навчальний заклад: Курівецька загальноосвітня школа I-II ступенів імені Миколи Бенцаля

Інтегрований урок з математики, я досліджую світ та дизайн  і технології з елементами української мови  в 2 класі

Тема. Узагальнення та систематизація вивченого. Ознаки зими в неживій природі. Аплікація з паперу «Сніжинка-балеринка».

Мета. Узагальнити та систематизувати знання вивчених випадків додавання та віднімання двоцифрових чисел у межах 100; закріпити обчислювальні навички та вміння розв’язувати задачі; поглибити  знання  школярів  про  зимові  явища  природи; формувати в учнів уявлення про ознаки зими, зимові місяці, утворення снігу та льоду; їхні  властивості; відпрацювати вміння виготовляти фігури з паперу; вдосконалювати вміння порівнювати, аналізу вати,  встановлювати  причинно  – наслідкові  зв’язки,  робити висновки; розвивати кмітливість, спостережливість, логічне мислення, пам’ять; формувати естетичний смак.

Обладнання: картки, ілюстративний та роздавальний матеріал, сніг, лід, склянки з водою, кольоровий папір, презентація до уроку, музичний супровід.

Завантажити: Узагальнення та систематизація вивченого. Ознаки зими в неживій природі. Аплікація з паперу «Сніжинка-балеринка» (Інтегрований урок у 2 класі) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 19.0 MB, Завантажень: 99)
Back to top button