Конспекти уроків математики 6 класУсі уроки з математикиФайли

Раціональні числа. Додавання і віднімання раціональних чисел. Розв’язування вправ (6 клас. Математика) + Презентація

Автор: Копичинська Оксана Михайлівна

Навчальний заклад: ЗОШ І-ІІст. с.Дзвиняч Заліщицький район Тернопільська область

Тема  уроку. Раціональні числа. Додавання і віднімання раціональних  чисел. Розв’язування вправ.

Мета  уроку:

  • Узагальнити та систематизувати знання учнів з теми «Раціональні числа. Додавання і віднімання раціональних чисел», вдосконалити вміння виконувати арифметичні дії з раціональними числами; формувати навички розв’язування вправ, розвивати в учнів усну і письмову культуру мовлення, логічне мислення, заохочувати учнів до самостійної навчальної діяльності.
  • Розвивати цікавість учнів до математики, прагнення краще вчити предмет; здатність до творчого застосування знань і вдосконалення умінь, до забезпечення переносу знань і способів дій у нові умови;
  • Виховувати допитливість, уважність, натхнення, любов до навчання та вміння працювати як самостійно, так і в колективі. Формувати позитивну мотивацію до навчання, відповідальність за власні навчальні досягнення. Виховувати бережливе ставлення  до історичних, культурних, природних цінностей народу.

Тип уроку: узагальнення та систематизації знань, вдосконалення вмінь.

Завантажити: Раціональні числа. Додавання і віднімання раціональних чисел. Розв'язування вправ (6 клас. Математика) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 3.4 MB, Завантажень: 927)
Back to top button