Конспекти уроків алгебри 8 класУсі уроки з математикиФайли

Тотожні перетворення виразів, які містять квадратні корені (8 клас. Алгебра)

Автор: Труш Галина Антонівна

Навчальний заклад:  Центральна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області

Тема уроку: 

Тотожні перетворення виразів, які містять квадратні корені

Мета уроку: 

Навчальна

  • навчити учнів перетворювати дробові вирази, які містять квадратні корені;
  • повторити та систематизувати знання та вмін­ня учнів щодо означення, властивостей арифметичного квадратного кореня з числа та способів його застосування для перетворення число­вих та буквених виразів;
  • систематизувати навички виконання тотожних перетворень виразів, що містять квадратні корені.

Виховна

  • виховувати вміння приймати рішення та відстоювати свою точку зору;
  • виховувати навички колективної роботи, самоконтролю, взаємоконтролю; патріотичні почуття; культуру математичних записів;
  • прищеплювати інтерес до предмету.

Розвивальна

  • розвивати комунікативну компетентність, інтелектуальні та творчі здібності, самостійність, пам’ять, увагу, логічне, математичне мислення, вміння шукати і пізнавати цікаву інформацію, правильно та послідовно міркувати.

Актуальність, інноваційність та практична значимість уроку.

Структура уроку  направлена на реалізацію завдань освітньої галузі «Математика» Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти:  розвиток логічного, критичного і творчого мислення учнів, здатності чітко та аргументовано формулювати і висловлювати свої судження, формування здатності логічно обґрунтовувати та доводити математичні твердження, застосовувати математичні методи у процесі розв’язування навчальних і практичних задач. На уроці створюються умови для розвитку пізнавальної самостійності, формування дослідницьких навичок  учнів, забезпечення творчого підходу до розв’язування вправ, формування математичної та інформаційно-цифрової компетентності. Здійснюються міжпредметні зв’язки з фізикою, фізичною культурою, літературою. Урок  спрямований на формування в учнів математичної компетентності на рівні, достатньому для забезпечення життєдіяльності в сучасному світі, забезпечення інтелектуального розвитку учнів, розвитку їх уваги, пам’яті, логіки, культури мислення та інтуїції. Через всю структуру уроку проходить виховання патріотичних почуттів учнів.

Тип уроку: урок формування  вмінь та навичок.

Форми організації уроку: індивідуальна, групова, фронтальна.

Методи навчання:

  • словесні (бесіда, пояснення),
  • наочні (презентація),
  • практичні (вправи, тести).

Обладнання: робочі зошити, картки самооцінки,   сигнальні картки,     тестові завдання, довідники до уроку, кольорові таблички-визначники груп, презентація уроку, мультимедійний проектор, підручник «Алгебра 8 клас. А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір».

Завантажити: Тотожні перетворення виразів, які містять квадратні корені (8 клас. Алгебра) + Сертифікат (Розмір: 458.7 KB, Завантажень: 642)
Back to top button