день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Поняття про полімери на прикладі поліетилену. Використання поліетилену (9 клас. Хімія)

Автор: Дорошко Тетяна Сергіївна

Навчальний заклад: Староосотська філія КЗ “Олександрівське НВО №1”

Тема: Поняття про полімери на прикладі поліетилену. Використання поліетилену.

Мета: сформувати поняття про полімери, розглянути особливості будови  і властивості полімерів на прикладі  поліетилену; ознайомити учнів з новим типом хімічної реакції  – реакції полімеризації, розвивати вміння складати рівняння реакцій на прикладі реакції полімеризації; з’ясувати галузі  застосування поліетилену  як пластмаси; розглянути екологічні проблеми пов’язані з використанням поліетилену); розвивати  мовлення, увагу, спостережливість, слухове зосередження на інформації, креативне та логічне мислення, вміння аналізувати та узагальнювати; виховувати бережливе ставлення до оточуючого середовища, культуру поведінки учнів.

 Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.

Методи проведення: словесні: метод «Дивуй», гра «Цікавинки із торбинки»,  проблемно-пошуовий метод: демонстраційний та лабораторний досліди.

Обладнання та реактиви: вироби із поліетилену; натрій гідроксид, хлоридна кислота, розчин калій перманганату, спиртівка, сірники, пінцет, штатив із пробірками.

Завантажити: Поняття про полімери на прикладі поліетилену. Використання поліетилену (9 клас. Хімія) + Сертифікат (Розмір: 329.3 KB, Завантажень: 27)