Конспекти уроків хімії 9 класУсі уроки хіміїФайли

Поняття про полімери на прикладі поліетилену. Використання поліетилену (9 клас. Хімія)

Автор: Дорошко Тетяна Сергіївна

Навчальний заклад: Староосотська філія КЗ “Олександрівське НВО №1”

Тема: Поняття про полімери на прикладі поліетилену. Використання поліетилену.

Мета: сформувати поняття про полімери, розглянути особливості будови  і властивості полімерів на прикладі  поліетилену; ознайомити учнів з новим типом хімічної реакції  – реакції полімеризації, розвивати вміння складати рівняння реакцій на прикладі реакції полімеризації; з’ясувати галузі  застосування поліетилену  як пластмаси; розглянути екологічні проблеми пов’язані з використанням поліетилену); розвивати  мовлення, увагу, спостережливість, слухове зосередження на інформації, креативне та логічне мислення, вміння аналізувати та узагальнювати; виховувати бережливе ставлення до оточуючого середовища, культуру поведінки учнів.

 Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.

Методи проведення: словесні: метод «Дивуй», гра «Цікавинки із торбинки»,  проблемно-пошуовий метод: демонстраційний та лабораторний досліди.

Обладнання та реактиви: вироби із поліетилену; натрій гідроксид, хлоридна кислота, розчин калій перманганату, спиртівка, сірники, пінцет, штатив із пробірками.

Завантажити: Поняття про полімери на прикладі поліетилену. Використання поліетилену (9 клас. Хімія) + Сертифікат (Розмір: 329.3 KB, Завантажень: 335)
Back to top button