Позаурочна робота з української мови та літературиУсі уроки української мови та літературиФайли

Сценарій позакласного заходу «Мовні перегони» для учнів 7 класу

Автор: Сірий-Козак Ганна Олександрівна

Навчальний заклад: Приватна школа “Чарівний світ”

Назва заходу: «Мовні перегони».

Мета заходу:

навчальна – у невимушеній ігровій формі повторити вивчене з курсу мови; поширювати й уточнювати словниковий запас учнів, підтримувати у школярів інтерес до вивчення рідної мови;

розвивальна – розвивати творчі здібності учнів, логічне мислення, увагу, спостережливість, пам’ять; уміння акумулювати здобуті знання, раціонально використовувати навчальний час;

виховна – виховувати любов до рідного слова як неоціненного духовного багатства, що є запорукою існування народу,  за допомогою якого він передає  з  покоління  в  покоління  мудрість, культуру й традиції; формувати позитивну мотивацію до вивчення української мови.

Вид діяльності: пізнавальний з елементами ігрового.

Форма проведення: вікторина.

Орієнтований вік дітей: 12-13 років.

Тривалість проведення заходу: 45 хвилин.

Місце проведення: класна кімната.

Оформлення: клас прикрашений українськими рушниками, висять плакати з висловами видатних письменників про рідну мову, літературу, зображення патріотичного спрямування.

Обладнання –  музичний супровід, аркуші паперу, ручки, маркери, таблиця для результатів, ілюстрована прислів’ями дошка, кольорова крейда, картки для роботи груп, емблеми, подарунки, плакати з висловами про мову.

Завантажити: Сценарій позакласного заходу «Мовні перегони» для учнів 7 класу + Сертифікат (Розмір: 2.1 MB, Завантажень: 117)
Back to top button