Позаурочна робота у початковій школіУсі уроки початкова школаФайли

Веселі вечорниці – здоровиці в кума Панька та пана Кумка (розважальне свято з основ здоров’я в початкових класах)

Автор: Готра Євгенія Степанівна

Навчальний заклад: Нововасилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області

Веселі вечорниці – здоровиці в кума Панька та пана Кумка

( розважальне свято з основ здоров’я в початкових класах)

Мета: довести дітям наскільки необхідний здоровий спосіб життя для повноцінного розвитку дитини, розвивати творчі здібності молодших школярів, комунікативну компетентність, виховувати  бажання бути здоровими, сторонитися шкідливих звичок, вміти  піднімати настрій у колективі та бути веселими та доброзичливими.

   Вчитель:  Тільки здорова і сильна та витривала людина може щодня повноцінно і з великою віддачею працювати. Недарма ж народ каже, що гнила дошка цвяха не приймає. Хвора і слабка людина не може працювати на повну силу, бо вона думає тільки про те, що у неї болить, а от здоровому – все здорово! Здорова людина здатна добре вчитися, чудово працювати, тому що вона має силу, здоровий апетит і хороший настрій.  Люди – живі істоти, наділені душею, а душа – це емоції від усього оточуючого світу. Емоції супроводжують нас усе життя.

Завантажити: Веселі вечорниці – здоровиці в кума Панька та пана Кумка (розважальне свято з основ здоров'я в початкових класах) + Сертифікат (Розмір: 338.8 KB, Завантажень: 164)
  
Back to top button