Позаурочна робота з української мови та літературиУсі уроки української мови та літературиФайли

“Будитель народного руху”. Літературно-музична година, присвячена життю і творчості Маркіяна Шашкевича

Автор: Чортик Ольга Степанівна

Навчальний заклад: Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів села Курівців

“Будитель народного руху”. Літературно-музична година, присвячена життю і творчості Маркіяна Шашкевича

Мета: Сприяти формуванню в учнів   знань про життєвий і творчий шлях  М. Шашкевича розвивати читацькі смаки та інтереси, зв’язне мовлення, мислення, пам’ять, увагу, інтерес до художнього слова, виховувати патріотизм, любов до України, гордість за кращих синів нашого народу.

Обладнання: портрет Маркіяна Шашкевича, обрамлений    маками,  ілюстрації учнів до творів поета,   сцена  прибрана у стилі української селянської світлиці, ,музичне оформлення-запис пісень..

Вступне слово  вчителя  української мови і літератури :

– Дорогі глядачі! Сьогодні ми зібралися, щоб познайомитися із життєвим і творчим  шляхом  західноукраїнського    Пророка,  «Будителя», письменника,   духовного просвітителя, натхненника національного пробудження Галичини, засновника «Руської трійці», альманаху «Русалка Дністровая», зачинателя  нової української літератури в Галичині, священика УГКЦ   Маркіяна Шашкевича.

Завантажити: "Будитель народного руху". Літературно-музична година, присвячена життю і творчості Маркіяна Шашкевича + Сертифікат (Розмір: 330.5 KB, Завантажень: 121)
Back to top button