Конспекти уроків хімії 7 класУсі уроки хіміїФайли

Інтегрований урок -проект: Оксиген. Кисень. Фізичні, хімічні властивості і його значення і застосування. Екологічні проблеми захисту

Автор: Калинич Людмила Андріївна

Навчальний заклад: Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 114

Інтегрований урок -проект

Тема: Оксиген. Кисень. Фізичні, хімічні  властивості і його значення і застосування.  Екологічні проблеми захисту навколишнього середовища

Обґрунтування вибору проблеми: Самий цінний скарб людини – її здоров’я. Здоров’я  людства залежить від здоров’я  Планети, яка дихає киснем, від його кількості і якості залежить стан здоров’я  всіх живих істот. Людина майбутнього – це та, яка перш за все має ґрунтовну освіту, досконало володіє сучасними інформаційними технологіями,  знає всесвітню історію, географію, біологію і вміє використовувати ці знання.

Мета проекту: активізувати пізнавальну діяльність учнів при формуванні уявлення про поширеність елементу Оксигену в природі, першому знайомстві з киснем як простою речовиною: його фізичними властивостями, отриманням  та застосуванням; сприяти розвитку інтелектуальних та творчих здібностей; прищеплювати навички роботи з додатковими джерелами інформації; формувати навички дослідницької діяльності на основі групової праці учнів.

Характеристика проекту:

–    за кінцевим результатом – практичний;

–        за змістом – інтегрований

–        за кількістю учасників – колективний

–        за тривалістю – короткотривалий

–        за ступенем самостійності – частково – пошуковий.

Групи –дослідники:                                                                                                                                                 

  • Хіміки
  • Біологи
  • Історики- лірики
  • Екологи
Завантажити: Інтегрований урок -проект: Оксиген. Кисень. Фізичні, хімічні властивості і його значення і застосування. Екологічні проблеми захисту + Сертифікат (Розмір: 443.0 KB, Завантажень: 253)
Back to top button