Виховні години 1- 4 класКласному керівникуФайли

Виховний захід для учнів 4 класу «Здоров’я – найбільший скарб у житті!»

Автор: Холод Світлана Григорівна

Навчальний заклад: Гімназія №1 імені Георгія Вороного

Виховний захід для учнів 4 класу «Здоров’я – найбільший скарб у житті!»

Мета: поглибити поняття про те, що для людини головне – це здоров’я. Створити умови для закріплення знань учнів з питань здорового способу життя; розширити поняття про те, що від здоров’я дітей залежить здоров’я нації, а значить благополуччя і добробут всієї України, її майбутнє. Розширити знання дітей про особисту гігієну, виникнення різних хвороб. Формувати здоров’язберігаючу компетентність, санітарно-гігієнічні навички догляду за тілом; сприяти зміцненню здоров’я дітей, покращенню настрою. Розвивати вміння берегти здоров’я, слідкувати за собою, дотримуватися правил безпечної поведінки. Виховувати життєву потребу – бути завжди здоровим.

Завдання: актуалізувати проблему здорового способу життя в учнів; сформувати відповідальне ставлення до власного здоров’я та власних вчинків; навчити учнів визначати життєві цінності та власну позицію щодо шкідливих звичок.

Обладнання: малюнки, таблиці, матеріали для тестування, м’ячик, малюнки про здоров’я та ілюстрації, конверти з прислів’ями.

Завантажити: Виховний захід для учнів 4 класу «Здоров’я – найбільший скарб у житті!» + Сертифікат (Розмір: 426.8 KB, Завантажень: 755)
Back to top button