Головне

3D- БФП Zeus можна друкувати, копіювати, сканувати і відправляти об’єкти

3D- БФП Zeus можна друкувати, копіювати, сканувати і відправляти об'єкти
3D- БФП Zeus можна друкувати, копіювати, сканувати і відправляти об’єкти
Про 3D-принтерах останнім часом не знає тільки ледачий. За допомогою них можна надрукувати практично будь – який об’ємний об’єкт. 3D-сканери теж скоро будуть продаватися на кожному кроці. Що це означає? Значить, що пора розробляти перші 3D- БФП !

Саме так можна назвати пристроїв Zeus, на випуск якого збирають гроші на Kickstarter. Воно зможе сканувати, копіювати, відправляти і, звичайно ж, друкувати тривимірні об’єкти.

Пристрій буде коштувати менше комплекту, що складається з відомого принтера MakerBot Replicator і сканера Digitizer. Розкид цін на різні моделі Replicator становить від $ 2199 до $ 2799, та й сканер, який, до того ж, ще не з’явився у продажу, буде далеко не дешевим.

Zeus не потрібно підключати до ноутбука – у нього будуть чотири кнопки: відсканувати, надрукувати, скопіювати і відправити. Не складніше, ніж звичайне БФП. Існування такого пристрою буде дуже сильно сприяти поширенню ідеї 3D-друку, адже часто люди просто бояться використовувати 3D-принтери, побоюючись, що користуватися ними занадто складно.

Back to top button