Методика вивчення іноземної мовиУсі уроки англійської мовиФайли

Методичні матеріали для проведення уроків англійської мови у школі І ступеня

Автор: Павлух Анна Олександрівна

Навчальний заклад: Ірпінська загальноосвітня школа І ступеня №16

Методичні матеріали для проведення уроків англійської мови у школі І ступеня

ВСТУП

Важливим аспектом, що визначає характер змін у системі освіти, є науково-технічний прогрес та його вплив на соціальні та суспільні відносини. Комп’ютерні технології постійно вдосконалюються, стають більш насиченими, ємними, гнучкими, продуктивними, націленими на різноманітні потреби користувачів. Промисловість та мас-медіа стали першими «сферами-користувачами» мультимедійних розробок. Навчання з використанням мультимедійних засобів також уперше здійснювалося у сфері виробництва для підвищення кваліфікації персоналу.

Сучасні освітні комп’ютерні програми (електронні підручники, комп’ютерні задачники, навчальні посібники, гіпертекстові інформаційно–довідкові системи – архіви, каталоги, довідники, енциклопедії, тестуючі та моделюючі програми–тренажери тощо) розробляються на основі мультимедійних технологій, які виникли на стику багатьох галузей знання. На нових витках прогресу відстань між новими технічними розробками та освітою скорочується.

Швидкість зміни інформації у сучасному світі висока, тому гостро постає питання формування в дитини оптимальних комплексів знань і способів діяльності, формування інформаційної компетентності, що забезпечить універсальність її освіти. У розв’язанні цих проблем важливе місце займає комп’ютерне програмне забезпечення освітнього процесу.

Завантажити: Методичні матеріали для проведення уроків англійської мови у школі І ступеня + Сертифікат (Розмір: 3.0 MB, Завантажень: 367)
Back to top button