Конспекти уроків алгебри 8 класУсі уроки з математикиФайли

Cтепінь із цілим показником та його властивості (8 клас. Алгебра) + Презентація

Автор: Лопушнян Світлана Миколаївна

Навчальний заклад: Катеринівська ЗШ І – ІІІ ступенів Кіровоградської райдержадміністрації Кіровоградської області

ТЕМА УРОКУ:  Cтепінь із цілим показником та його властивості

МЕТА УРОКУ: 

навчальна: домогтися засвоєння учнями змісту означення степеня з цілим показником (для цілої та дробової основи степеня) та властивостей степеня із цілим показником; виробити вміння відтворювати означення степеня та застосовувати його для перетворення  степеня з цілим  показником у дріб та навпаки, виробити вміння розв’язувати вправи на обчислення значень числових виразів із застосуванням означення степеня та властивостей степеня з цілим показником. Формувати вміння співпрацювати під час виконання групових завдань та під час роботи в парі.

розвивальна: розвивати логічне мислення, увагу, пам’ять, вміння чітко та математично грамотно висловлювати власну думку і коментувати виконання завдань та здатність діяти за заданим алгоритмом; розвивати інтерес до знань, розширювати кругозір;

виховна: виховувати працьовитість, ініціативність, охайність ведення записів та культуру математичного мовлення, уміння об’єктивно оцінювати результати власної праці.

ТИП УРОКУ:    Урок – гра подорож математичним лабіринтом

 Обладнання: Презентація створена у програмному засобі SMART Notebook11(до SMART дошки), картки для роботи а групі, картки для роботи в парі, напис «МАТЕМАТИКУ НЕ МОЖНА ВИВЧАТИ, ДИВЛЯЧИСЬ, ЯК ЦЕ РОБИТЬ СУСІД», підручник Алгебра 8 клас, автор О. С. Істер.

Завантажити: Cтепінь із цілим показником та його властивості (8 клас. Алгебра) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 2.8 MB, Завантажень: 1830)
Back to top button