день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Cтепінь із цілим показником та його властивості (8 клас. Алгебра) + Презентація

Автор: Лопушнян Світлана Миколаївна

Навчальний заклад: Катеринівська ЗШ І – ІІІ ступенів Кіровоградської райдержадміністрації Кіровоградської області

ТЕМА УРОКУ:  Cтепінь із цілим показником та його властивості

МЕТА УРОКУ: 

навчальна: домогтися засвоєння учнями змісту означення степеня з цілим показником (для цілої та дробової основи степеня) та властивостей степеня із цілим показником; виробити вміння відтворювати означення степеня та застосовувати його для перетворення  степеня з цілим  показником у дріб та навпаки, виробити вміння розв’язувати вправи на обчислення значень числових виразів із застосуванням означення степеня та властивостей степеня з цілим показником. Формувати вміння співпрацювати під час виконання групових завдань та під час роботи в парі.

розвивальна: розвивати логічне мислення, увагу, пам’ять, вміння чітко та математично грамотно висловлювати власну думку і коментувати виконання завдань та здатність діяти за заданим алгоритмом; розвивати інтерес до знань, розширювати кругозір;

виховна: виховувати працьовитість, ініціативність, охайність ведення записів та культуру математичного мовлення, уміння об’єктивно оцінювати результати власної праці.

ТИП УРОКУ:    Урок – гра подорож математичним лабіринтом

 Обладнання: Презентація створена у програмному засобі SMART Notebook11(до SMART дошки), картки для роботи а групі, картки для роботи в парі, напис «МАТЕМАТИКУ НЕ МОЖНА ВИВЧАТИ, ДИВЛЯЧИСЬ, ЯК ЦЕ РОБИТЬ СУСІД», підручник Алгебра 8 клас, автор О. С. Істер.

Завантажити: Cтепінь із цілим показником та його властивості (8 клас. Алгебра) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 2.8 MB, Завантажень: 766)