Конспекти уроків української мови 1 класУсі уроки початкова школаФайли

Урок навчання грамоти. Звук [х] . Позначення його буквами Хх. Читання складів та слів з ним. Текст «Казкові хмаринки» (1 клас. Навчання грамоти) + Презентація

Автор: Сорока Наталія Юріївна

Навчальний заклад: Прилуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Прилуцької міської ради Чернігівської області

Тема. Урок навчання грамоти. Звук [х] . Позначення його буквами Хх. Читання складів та слів з ним. Текст «Казкові хмаринки»

Мета: ознайомити учнів з новою буквою, формувати уявлення про її назву та звукове значення, виробляти навички читання прямих і зворотних складів, слів з буквою (ха); розвивати уміння робити звуковий та звуко-буквений аналіз слів, збагачувати словниковий запас учнів, розвивати зорову, слухову, смислову пам’ять, мовлення і мислення дітей; активізувати пізнавальну діяльність учнів; формувати аудіативні навички, артикуляційний апарат дітей; виховувати вміння працювати в команді.

Ключові компетенції:

Уміння вчитися:   учень вміє організовувати та контролювати свою навчальну діяльність; виконує розумові операції й практичні дії; володіє вмінням й навичками самоконтролю; прагне здобувати нові знання; має власну думку, обґрунтовує її.

Комунікативна: здатність успішно користуватися мовою в процесі спілкування, пізнання навколишнього світу; прагнення збагачувати словниковий запас; добре володіти усним і писемним мовленням.

Соціокультурна: охоплює загальнокультурний розвиток дітей, адаптацію їх до життя в певному соціальному середовищі, громадянське та естетичне виховання.

Завантажити: Урок навчання грамоти. Звук [х] . Позначення його буквами Хх. Читання складів та слів з ним. Текст «Казкові хмаринки» (1 клас. Навчання грамоти) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 15.2 MB, Завантажень: 944)
Back to top button