5 клас. Трудове навчання6 клас. Трудове навчанняУсі уроки трудового навчанняФайли

Цикл уроків до проекту “Листівка” (5-6 класи. Трудове навчання)

Автор: Гаврилюк Юлія Петрівна

Навчальний заклад: КЗ Старомерчицький ліцей

Тема: Вступ. Вступний інструктаж з БЖ та ОП. Поняття про проектування. Етапи проектування

Мета:

  • Ознайомлення із правилами внутрішнього під час виконання практичних робіт,
  • формування в учнів усвідомлене дотримання правил безпеки праці; ознайомлення  з поняттям та етапами проектування; прищеплення навичок аналізу й узагальнення вивченого матеріалу;
  • розвивати увагу, пам’ять, почуття доброзичливості, взаємоповаги;
  • виховувати акуратність, дбайливе ставлення до обладнання й інструментів.

Тема: Вибір об’єкта проектування. Планування роботи з виконання проекту. Поняття про метод фантазування. Проектування виробу методом фантазування. Графічне зображення.

Мета:

  • Повторення етапів планування проекту,  формування вмінь проектувати виріб методом фантазування; прищеплення навичок роботи з графічними матеріалами;
  • розвивати увагу, пам’ять, естетичний смак творчі здібності;
  • виховувати акуратність, дбайливе ставлення до обладнання й інструментів.

Тема: Добір конструкційних матеріалів  та інструментів. Виготовлення деталей листівки.

Мета: Ознайомлення учнів із технологією виготовлення деталей листівки, формування вмінь приколювати, обводити, та вирізати деталі, формування знань про економне використання матеріалів під час розкроювання; розвивати увагу, пам’ять, естетичний смак, почуття доброзичливості, взаємоповаги та творчі здібності; виховувати акуратність, дбайливе ставлення до обладнання й інструментів, ощадливе ставлення до матеріалів.

Тема: Виготовлення листівки (клейовим способом). Остаточна обробка виробу. Захист проекту.

Мета: Формування вмінь виготовлення листівки клейовим способом, формування в учнів знань про процес захисту розроблених творчих виробів; виховання наполегливості та працьовитості; удосконалення уміння демонстрування та опису виробу; виховувати акуратність, дбайливе ставлення до обладнання й інструментів, ощадливе ставлення до матеріалів.

Завантажити: Цикл уроків до проекту "Листівка" (5-6 класи. Трудове навчання) + Сертифікат (Розмір: 358.3 KB, Завантажень: 2318)
Back to top button