Позаурочна робота у початковій школіУсі уроки початкова школаФайли

Узагальнюючий урок-змагання на природі в 2 класі

Автор: Костроменко Світлана Миколаївна

Навчальний заклад: Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23, міста Суми, Сумської області

Узагальнюючий урок-змагання на природі в 2 класі

 Мета: повторити  пройдений матеріал з предметів за 2 клас; розвивати розумові здібності, логічне мислення, швидкість реакції, кмітливість; формувати вміння та навички організаційної роботи, комунікації, самостійності, відповідальності, бажання вчитися та вміння вчитися; пропагувати здоровий спосіб життя; виховувати згуртованість між батьками та учнями, бажання змагатись та перемагати; шанобливе ставлення до оточуючого середовища.

Обладнання : малюнки до математичної розминки, математичні ребуси, деформовані прислів’я, 4 м’ячі для естафет, 4 ручки, листочки для підрахування балів, малюнки-обкладинки підручників, малюнки та картки для загальних питань.

Тип уроку : змагання

Місце проведення : річка Псел

Термін проведення : травень, кінець ІІ семестру

Урок проводжу в  формі змагання. Перед початком очищуємо територію, де будемо проводити заняття. Проводжу бесіду з охорони природи. Утворюю 3 команди учнів та 1 команду батьків. Усі  обирають собі капітанів та назву. У процесі гри за правильну відповідь учасники набирають бали. Якщо команда не знає відповіді –  її дають учні з іншої команди й заробляють бал собі. Обираємо членів журі серед дітей та батьків.

Завантажити: Узагальнюючий урок-змагання на природі в 2 класі + Сертифікат (Розмір: 334.5 KB, Завантажень: 86)
Back to top button