Конспекти уроків літературного читання 2 класКонспекти уроків трудового навчання 2 класУсі уроки початкова школаФайли

Інтегрований урок з трудового навчання і позакласного читання (Трудове навчання”Посуд для Лисички і Журавля” Позакласне читання В. Дуванський ”Лисиця і Журавель”) (2 клас)

Автор: Геряк Любов Василівна

Навчальний заклад: Павлівський НВК

 Інтегрований урок з трудового навчання  і позакласного читання (Трудове навчання”Посуд для Лисички і Журавля” Позакласне читання В. Дуванський ”Лисиця і Журавель”) (2 клас)

Мета уроку трудового навчання: формувати вміння працювати з пластиліном; удосконалювати техніку роботи з пластиліном; вчити контролювати і коригувати свої дії орієнтуючись на зразок; ефективно співпрацювати як з учителем так і з однолітками; розвивати дрібну моторику пальців рук; виховувати посидючість і  вміння дружити любов до навколишнього світу.

Мета уроку позакласного читання:вчитись читати та аналізувати літературні казки українських авторів; читати в особах;інсценізувати їх;придумувати продовження ;розвивати навички читання переказу; виховувати культуру поведінки, ввічливість, доброзичливість, кмітливість, повагу до інших людей.

Обладнання: ілюстрації із зображенням казкових героїв, картки для роботи в групах, таблиці, пластилін, дощечка,стеки.

Конспекти уроків літературного читання на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Інтегрований урок з трудового навчання і позакласного читання (Трудове навчання”Посуд для Лисички і Журавля” Позакласне читання В. Дуванський ”Лисиця і Журавель”) (2 клас) + Сертифікат (Розмір: 348.4 KB, Завантажень: 433)
Back to top button