Конспекти уроків української літератури 6 класПозаурочна робота з української мови та літературиУсі уроки української мови та літературиФайли

Позакласний захід з української літератури у 6 класі «Літературний турнір»

Автор: Рибак Тетяна Миколаївна

Навчальний заклад: Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Позакласний захід з української літератури у 6 класі «Літературний турнір»

Вчитель.

Хто з вас не любить книжок? Мабуть, немає такої людини. У народі кажуть: «Хто багато читає, той багато і знає».

Книги розповідають чудову казку, цікаву повість, від якої стає на душі тепло й затишно, з їх сторінок звучать  вірші, які ми пам’я­таємо довго, а можливо, все життя.  Саме з них ми дізнаємось, як живуть народи різних країн, як бо­рються вони за свободу; дізнаємось про великі відкриття науки і техніки, про зірки і планети, про рослинний і тваринний світ. З давніх-давен уче­ні, письменники, філософи відображали в книжках знання, досвід свого покоління, свої думки і намагалися зберегти це для нащадків. І. Франко сказав:

Книги – морська глибин

Хто в них пірне аж до дна,

Той, хоч і труду мав досить,

Дивнії перли виносить.

На уроках української літератури  кожний учень мав можливість відчути насолоду, задоволення, гарний настрій, після ознайомлення з тим чи іншим тво­ром, його автором.

За звання кращих літературознавців змагатимуться три  команди, кожна з яких обирає собі капітана і визначається з назвою.

Оцінювати змагання буде наше шановне журі. (Оголошується склад журі.)

Отже, ви готові до випробувань?! Починаємо цікаву гру.

Завантажити: Позакласний захід з української літератури у 6 класі «Літературний турнір» + Сертифікат (Розмір: 631.2 KB, Завантажень: 102)
  
Back to top button