Позаурочна робота із зарубіжної літературиУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Літературний квест для учнів 5-10 класів «Собаки – герої літературних творів»

Автор: Берцун Ірина Іванівна

Навчальний заклад: Загальноосвітня школа I-III ступенів №4 комунальної власності територіальної громади міста Жмеринки Вінницької області

Літературний квест для учнів 5-10 класів «Собаки – герої літературних творів»

 Головна мета квесту – залучити   до читання художньої літератури якомога більше учнів. Адже щоб виконати завдання, потрібно було прочитати чимало творів, що не входять до шкільної програми, героями яких є собаки.

Учасниками квесту були шість різновікових команд, що виконували завдання на шести локаціях: «Спічрайтери» (30-секундна промова «Собака – друг людини»); «Конструкторське бюро» (скласти пазл-ілюстрацію до твору); «Даді, далі, далі…» (дати відповіді на якомога більшу кількість запитань за 2 хвилини); «Цитатна доріжка» (визначити, з якого твору цитата, хто автор твору); «Реконструкція» (відновити текст із окремих фрагментів, назвати твір і його автора); «Скульптори» ( за 5 хвилин намалювати пам’ятник собаці).

Кожна команда мала маршрутний лист, у якому координатори і експерти на локаціях (учні 10 класу) фіксували проходження маршруту і отримані бали за виконання завдань).

На фініші, поки підводились підсумки, учні мали змогу переглянути цікаві відеоролики про життя собак, їхню відданість людині.

Команда-переможниця отримала диплом, команди-учасниці – подяки за участь у грі, а кожен учень – сертифікат учасника.

Завантажити: Літературний квест для учнів 5-10 класів «Собаки – герої літературних творів» + Сертифікат (Розмір: 10.7 MB, Завантажень: 214)
Back to top button