Усі уроки початкова школаФайлиЯ досліджую світ 2 клас

Цікаве природознавство (2 клас)

Автор: Власюк Олег Васильович

Навчальний заклад: Михлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Цікаве природознавство (2 клас)

Посібник містить матеріал до всіх тем предмету «Природознавство» в 2 класі. Відповідає Новим навчальним програмам для 1-4 класу загальноосвітніх навчальних закладів затверджених наказом МОН № 1495 від 22.12.2014 року та наказом МОН № 584 від 29.05.2015 року.  Подані кросворди можна використати на різних етапах уроку: для актуалізації навчальних досягнень учнів, під час вивчення нового матеріалу, під час підведення підсумків уроку, повторення пройденого матеріалу та як домашнє завдання.

Нестандартні ігрові форми проведення контролю знань учнів, в тому числі і кросворди, допомагають легше засвоювати навчальний матеріал, поглиблювати знання з різних питань, розширюють кругозір учнів, розвивають пізнавальний інтерес, змушують учня мобілізувати свої знання, сприяють формуванню інтелекту, розвитку пам’яті та уваги. Використання кросвордів робить урок цікавим і сучасним.

Пропонується вчителям початкових класів для практичного використання . Допоможе учителеві зробити навчання цікавим, ефективним, захоплюючим.

У посібнику пропонуються кросворди до всіх тем курсу «Природознавство» 2 клас.

Завантажити: Цікаве природознавство (2 клас) + Сертифікат (Розмір: 11.3 MB, Завантажень: 1182)
Back to top button