день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Київські князі. Запровадження християнства (5 клас. Історія України) + Презентація

Автор: Підлипна Валентина Сергіївна

Навчальний заклад: Ізяславський НРЦ

Тема. Київські князі. Запровадження християнства

Мета: пояснити зміст понять « Русь-Україна», «князь», «дружина», «християнство», визначити основні складові діяльності князів Русі -України, з’ясувати історичне значення хрещення Русі; навчити учнів знаходити на карті місця подій княжої доби, визначати тривалість подій, виховувати інтерес до вивчення історії  своєї Батьківщини.

Тип уроку: комбінований.

Обладнання: підручник, атлас, роздавальний матеріал, ілюстрації.

Основні поняття: Русь-Україна, князь, дружина, християнство.

Персоналії: Олег, Ігор, Ольга, Святослав, Володимир Великий, Ярослав Мудрий.

Дати:  988 р. — хрещення Русі.

Очікувані результати: учні зможуть застосовувати поняття « Русь -Україна», «князь», «дружина», «християнство»; установлювати хронологічну тривалість і послідовність зазначених подій та явищ, співвідносити подію і століття; знаходити на карті території, пов’язані із зазначеними подіями та діяльністю людей; розповідати про історичну подію чи явище, історичних діячів на основі тексту підручника; виокремлювати в тексті головне й другорядне.

Завантажити: Київські князі. Запровадження християнства (5 клас. Історія України) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 2.8 MB, Завантажень: 228)