Позаурочна робота у початковій школіУсі уроки початкова школаФайли

Виховний захід для учнів 3-4-х класів “Святий хліб”

Автор: Михайлишин Галина Василівна

Навчальний заклад: ЗОШ I-II ступенів села Курівців

Тема. Святий хліб.

Мета:

навчальна: учити виконувати авторські та народні пісні; знайомити з історією хліборобства в Україні; розкрити значення хліба в житті людини;

розвивальна: викликати інтерес до звичаїв, обрядів і традицій, бажання доторкнутися до народних джерел; розвивати кругозір, пам’ять, мовлення дітей;

виховна: прививати повагу до хліба; до людей, які доклали працю в народження хліба; формувати у дітей світогляд на основі народних уявлень про хліб і його значення.

Обладнання:

Демонстраційні матеріали: плакати з висловами «Хліб – усьому голова», «На чорній землі білий хліб родить», «Хліби нам, Боже, щоб усім було гоже»; плакати з зображенням хліба, напис «Немає більшої святині, ніж хліб на нашому столі», коровай, сніп, вироби з борошна; рушники; колоски.

Музичне оформлення: «Гімн хлібу» (сл. В. Бокова, муз. А. Тумашева), «Український коровай» (сл. Володимира Матвієнко, муз. Леоніда Попернацького), Пісня «Мамин хліб» Городинський  Станіслав, «Пісня про хліб» (сл. П. Коганової, муз. В. Вітлена), «Хліб і слово» (на мотив «Мама двері відчиня» ), «Хліб, сіль, коровай» (укр. народна), фонограма пісні у виконанні О. Білозір «Вічна пам’ять», Іринка Ярощук «Пісня про хліб», «Пісня на добро» (Сл. і муз. Наталії Май).

Технічні засоби: комп’ютер, музичний центр.

Інтер’єр: Зала святково прибрана. На видному місці глечик з житніми і пшеничними колосками , коровай на рушнику, хлібобулочні вироби свічки.

На стінах вислови про хліб.

Завантажити: Виховний захід для учнів 3-4-х класів "Святий хліб" + Сертифікат (Розмір: 339.5 KB, Завантажень: 410)
Back to top button