Конспекти уроків математики 6 класУсі уроки з математикиФайли

Порівняння, додавання і віднімання раціональних чисел (6 клас. Математика)

Автор: Щербина Ольга Євгеніївна

Навчальний заклад: Олексіївський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей”

Тема уроку: Порівняння, додавання і віднімання раціональних чисел.

Мета:  узагальнити відомості учнів про раціональні числа, закріпити вміння та     навички учнів виконувати додавання і віднімання додатних та від’ємних чисел, удосконалювати практичні навички порівнювати раціональні числа, визначати їх модуль;

розвивати пам’ять, зосередженість, уважність, конструктивність та логічне мислення, навички арифметичних обчислень, вміння критично мислити, висловлювати свою думку; розвивати прагнення до самостійного, творчого підходу під час розв’язування нестандартних завдань;

виховувати вміння працювати в колективі, уважність, самостійність, культуру математичного мовлення та письма, виховувати наполегливість і старанність у роботі, упевненість у власних силах.

Тип уроку: узагальнення і систематизації знань, навичок, вмінь учнів.
Обладнання: ІКТ, відео-презентація до уроку, плакати з висловами, сигнальні картки, маршрутний лист,  лепбук з історичними відомостями, портрети фігуристів, кубок, медалі, ляльки-балерини.

Завантажити: Порівняння, додавання і віднімання раціональних чисел (6 клас. Математика) + Сертифікат (Розмір: 628.4 KB, Завантажень: 104)
Back to top button