день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

30 січня за участі Лілії Гриневич відбудеться презентація онлайн-курсу підвищення кваліфікації для вчителів початкової школи

30 січня 2018 року за участі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич відбудеться презентація онлайн-курсу для вчителів початкової школи, які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018-го.

Під час презентації буде представлено структуру та зміст курсу, продемонстровано його матеріали, а також календар підвищення кваліфікації вчителів.

Он-лайн курс для вчителів початкової школи створений спільно МОН та студією он-лайн освіти «EdЕra». Курс буде безкоштовним та відкритим для всіх охочих.

У презентації також візьмуть участь засновник студії онлайн-освіти «EdЕra» Ілля Філіпов, освітні експерти, керівники шкіл та вчителі, розробники курсу, представники громадськості.

Початок заходу: о 12.00

Місце проведення: Культурний проект «Освітня Станція 31В1» (вулиця Пушкінська, 31В1, заїзд на автомобілях через арку з вул. Велика Васильківська, 6)

Акредитація обов’язкова: до 10.00 30 січня 2018 року за адресою kirilova@mon.gov.ua або тел. 481-32-62.

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до презентації.

  

4 коментарі

 1. Наталия

  Добрий день! Як потрапити на онлайн курс!

 2. Наталия

  Доброго дня! Як потрапити на онлайн курс?

 3. Вікторія

  Можливо потрапити на презентацію вчителям.
  Буду щиро вдячна,якщо запросите