Конспекти уроків алгебри 8 класУсі уроки з математикиФайли

Урок – науково-дослідницька експедиція з теми «Стандартний вигляд числа» (8 клас. Алгебра)

Автор: Труш Галина Антонівна

Навчальний заклад: Центральна загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області

Тема. Стандартний вигляд числа

Мета: повторити властивості степеня з цілим показником; домогтися засвоєння учнями змісту понять «стандартний вигляд числа», «порядок числа», «значуща частина числа»; змісту алгоритмів виконання дій над числами, записаними у стандартному вигляді; формувати вміння та навички застосовувати вивчені поняття для запису чисел у стандартному вигляді та визначення його порядку, вивчені алгоритми для виконання дій над числами, записаними у стандартному вигляді під час розв’язування прикладних задач. Сприяти інтелектуальному розвитку учнів, розвитку пізнавальної самостійності і творчих здібностей, уваги, пам’яті,  обчислювальних навичок, логічного мислення, міжпредметних зв’язків, навичок самоконтролю. Виховувати працьовитість, культуру спілкування у навчальних групах.

Тип уроку. Комбінований.

  Форма проведення: науково – дослідницька експедиція

  Обладнання: опорні конспекти, картки з таблицями для дослідження, картки з прикладними задачами, картки самооцінки, комп’ютери, тестові завдання, підручник «Алгебра» для 8 класу, мікрофон.

Завантажити: Урок – науково-дослідницька експедиція з теми «Стандартний вигляд числа». Алгебра 8 клас (8 клас. Алгебра) + Сертифікат (Розмір: 367.9 KB, Завантажень: 365)
Back to top button