Конспекти уроків геометрії 9 класУсі уроки з математикиФайли

Розв’язування стереометричних задач на побудову в курсі геометрії основної школи за допомогою пакета динамічної геометрії (9 клас)

Автор: Чередніченко Анастасія Анатоліївна

Навчальний заклад: ХСШ №155

«Розв’язування стереометричних задач на побудову в курсі геометрії основної школи за допомогою пакета динамічної геометрії»

Актуальність даної роботи: початкові відомості зі стереометрії вивчаться за  діючою програмою у 9 класі. На вивчення розділу, який  передбачає вивчення  таких тем як взаємне розміщення прямих і площин у просторі, многогранники, тіла обертання відводиться всього 8 год. Початкові відомості стереометрії можуть вивчатися окремою темою, як написано у програмі, або протягом усього курсі планіметрії. Наприклад взаємне розміщення прямих на площині і у просторі, коло вистати паралельно с сферою і т.д.

Як бачимо, зовсім бракує часу на те, щоб навчити учнів  свідомо розв’язувати задачі певного типу. Отже це і зумовило вибір теми роботи.

Мета роботи:  розробити методику розв’язування   стереометричних задач на побудову з використанням пакету динамічної геометрії .

Завантажити: Розв’язування стереометричних задач на побудову в курсі геометрії основної школи за допомогою пакета динамічної геометрії (9 клас) + Сертифікат (Розмір: 864.7 KB, Завантажень: 254)
Back to top button