Конспекти уроків основи здоров'я 8 класУсі уроки основ здоров'яФайли

Формування корисних і запобігання шкідливим звичкам у підлітків (8 клас. Основи здоров’я)

Автор: Артеменко Тетяна Миколаївна

Навчальний заклад: Білоцерківська гімназія №2 Білоцерківської міської ради Київської області

«Формування корисних і запобігання шкідливим звичкам у підлітків»

Мета:

  • Продовжувати формувати в учнів уявлення про корисні та шкідливі звички та їх вплив на здоров’я, про згубну дію на дитячий організм куріння, уживання алкоголю, наркотичних речовин, поглиблювати знання учнів про права дитини.
  • Розвивати вміння відстоювати власні переконання, оцінювати свої вчинки та приймати рішення відповідно до ситуації, формувати позитивну мотивацію на здоровий спосіб життя.
  • Виховувати почуття відповідальності за власну поведінку.

Обладнання: тексти Конституції України, Конвенції прав дитини, сигнальні картки, предметні малюнки, висловлювання про здоров’я, повітряна кулька, маркери, папір великого формату, плакати з написами “згоден”, “не згоден”.

Тип уроку:  засвоєння нових знань.

Очікування.

Після цього уроку учні зможуть: пояснювати поняття “корисні” та “шкідливі” звички; усвідомлювати згубну дію на дитячий організм куріння, алкоголю та наркотиків; оцінювати свої вчинки та приймати рішення; обґрунтовувати поняття “здоровий спосіб життя”; працювати з інтерактивними вправами; взаємодіяти у групах, парах; набувати навичок самооцінювання та взаємооцінювання.

Завантажити: Формування корисних і запобігання шкідливим звичкам у підлітків (8 клас. Основи здоров’я) + Сертифікат (Розмір: 375.9 KB, Завантажень: 106)
Back to top button