Конспекти уроків образотворчого мистецтва 7 класУсі уроки образотворчого мистецтва та художньої культуриФайли

Книжкова графіка. Листівка-ілюстрація до Дня святого Валентина (7 клас. Образотворче мистецтво) + Презентація

Автор: Цимбалюк Людмила Іванівна

Навчальний заклад: Друхівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Тема. Книжкова графіка. Листівка-ілюстрація до Дня святого Валентина.

 Мета: навчальна: поглиблювати знання учнів про художню ілюстрацію як вид книжкової графіки; навчити самостійно обирати сюжет та композиційне рішення; поглиблювати уявлення про малювання фігури людини;

розвивальна: розвивати навички роботи за уявлення; формувати образне, логічне, просторове мислення, вміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати; розвивати творчу уяву; стимулювати розвиток допитливості;

виховна: формувати в учнів ставлення до народної казки як до видатного добутку українського народу; виховувати  любов до книги, вміння міркувати, гарний смак, акуратність, увагу.

Обладнання: репродукції картин відомих художників та навчальні роботи з методичного фонду; вітальні листівки; матеріали для демонстрації послідовності й техніки виконання роботи («Схема виконання листівки»).

Матеріали та інструменти: листівковий та кольоровий картон, блискітки, гелієві ручки – срібна або золота, бісер, клей ПВА, ножиці, лінійка, простий олівець, пензель для клею, ємність для води, серветки.

Тип: комбінований урок.

Методи і засоби роботи: евристична бесіда; практична робота на базі засвоєного матеріалу.

Завантажити: Книжкова графіка. Листівка-ілюстрація до Дня святого Валентина (7 клас. Образотворче мистецтво) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 2.7 MB, Завантажень: 673)
Back to top button