Конспекти уроків української мови 11 класМетодика викладання української мови та літературиУсі уроки української мови та літературиФайли

Презентація «Норма літературної мови як основне поняття правильності мовлення, її варіативність» (11 клас. Українська мова)

Автор: Трунденко Інна Петрівна

Навчальний заклад: Крачківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Маньківської районної ради Черкаської області

Презентація «Норма літературної мови як основне поняття правильності мовлення, її варіативність» (11 клас. Українська мова)

Пояснювальна записка

Презентація «Норма літературної мови як основне поняття правильності мовлення, її варіативність» з української мови для 11 класу складається з 16 слайдів, на яких демонструються: робота з опорними схемами: «Норми літературної мови», «Види норм української літературної мови»; виконання практичних вправ, спрямованих на повторення вивченого: “Кращий знавець фразеологізмів”, робота в парах, «Орфоепічна хвилинка», «Стилістичний аналіз», «Увага! Суфікси!», а також попереджувальний диктант та творча робота, що допоможуть урізноманітнити форми роботи на уроці, сприятимуть створенню атмосфери зацікавленості, ситуації успіху, творчої співпраці вчителя та учня.

Представлена робота може бути використана під час уроків української мови у 11 класі.      

 

Завантажити: Презентація «Норма літературної мови як основне поняття правильності мовлення, її варіативність» (11 клас. Українська мова) + Сертифікат (Розмір: 3.5 MB, Завантажень: 2042)
Back to top button