Конспекти уроків математики 1 класУсі уроки початкова школаФайли

Повторюємо числа 1-9 (1 клас. Математика) + Презентація

Автор: Сляднєва Галина Юріївна

Навчальний заклад: Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Бердянської міської ради Запорізької області

Тема:  Повторюємо числа 1-9

Мета:  формувати в учнів поняття числа як кількісної характеристики класу скінченних еквівалентних множин, формувати уявлення про сутність додавання і віднімання.

Дидактична задача: учити пов’язувати практичну дію об’єднання елементів двох множин з арифметичною дією додавання, а практичну дію вилучення частини елементів множини — з арифметичною дією віднімання; інтерпретувати додавання і віднімання за допомогою відрізків; користуватися знаками додавання і віднімання, термінами вираз, значення виразу. Складати рівності на додавання і віднімання за малюнками, кісточками доміно, схемами. Актуалізувати знання складу чисел 2–9. Формувати вміння складати рівності на додавання і віднімання на основі складу чисел 2–8; уміння виконувати додавання і віднімання числа 1 та виконувати додавання і віднімання на числовому промені; вміння порівнювати числа логічним способом. Пропедевтика переставного закону додавання та взаємозв’язку між діями додавання і віднімання.

Розвивальна задача: розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій.

 Обладнання:  набір цифр, чарівний потяг, квитки з прикладами, геометричні фігури, 6 цеглинок, чарівний мішечок, фліпчарт, магнітно-маркерні планшети, мультимедійна презентація.

Завантажити: Повторюємо числа 1-9 (1 клас. Математика) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 7.0 MB, Завантажень: 1758)
Back to top button