АнонсГоловне

19 травня – День вишиванки

Наближається ювілейний 10-й Всесвітній день вишиванки і ви запитуєте, як святкувати?

Інструкція така: просто одягніть вишиту сорочку на роботу, в університет, до школи.

Нагадуємо, що свято завжди відбувається в третій четвер травня – робочий день тижня, аби підкреслити, що вишиванка є органічною частиною життя українців, а не тільки для важливих подій.

Яка особливість 10-річчя свята? Це – акція “НАРОДЖЕНІ У ВИШИВАНЦІ”. Щороку ми дарували вишиваночки для діток, які народилися в день свята в чернівецьких пологових будинках. Цьогоріч ми хочемо, аби свою вишиваночку народжені 19 травня отримали у кожному пологовому будинку України! Так, завдання не просте, але реальне. Завдяки благодійникам ми вже маємо вишиванки для Київської, Львівської та Чернівецької областей. Якщо ви теж хочете долучитись до цієї акції, пишіть нам!

Якщо у вас є ідеї щодо Дня вишиванки у вашому місті, також пишіть нам. Ми допоможемо і зреалізувати, і привернути увагу громадськості, і внесемо ваш захід до єдиної офіційної програми. Разом з тим, наголошуємо, що ми не організовуємо фестивалів та концертів, бо такі заходи не зовсім відповідають ідеї свята. Ми пропонуємо формувати просвітницькі майданчики та лекторіїв різних форматів, виставки, конкурси, флеш-моби в багатьох куточках вашого міста. Наприклад, в Києві ГО “Всесвітній день вишиванки” організовує інтерактивні лекторії про неймовірні особливості вишиванки на станціях метро, також буде багато інших заходів, про які повідомимо згодом.

https://www.facebook.com/День-вишиванки-1564865363781474/

  
Back to top button