день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Lesen ist super (Навчальний посібник для читання німецькою мовою для учнів 7-9 класів)

Автор: Порада Людмила Тихонівна

Навчальний заклад: Ковельська міська гімназія

Lesen ist super (Навчальний посібник для читання німецькою мовою  для учнів 7-9 класів)

АНОТАЦІЯ

Посібник містить тексти для читання, а також блоки тренувальних вправ, які рекомендуються для виконання учням на середньому етапі процесу вивчення з метою підготовки  до успішної участі в олімпіадах та конкурсах юних знавців німецької мови.

Завдання на розуміння прочитаного та розвиток усного мовлення стимулюють інтерес до ознайомлення з життям однолітків, формують відчуття дорослості, носять повчальний характер.

Пропоновані завдання націлені на розвиток навичок читання та розуміння текстів німецькою мовою, а також на закріплення знань основних граматичних явищ та розширення словникового запасу.

Актуальність даного навчального посібника може бути аргументована необхідністю систематичної роботи з автентичними матеріалами з учнями середньої ланки, у той же час їх недостатньої кількості в навчальних підручниках.

Завантажити: Lesen ist super (Навчальний посібник для читання німецькою мовою для учнів 7-9 класів) + Сертифікат (Розмір: 391.9 KB, Завантажень: 429)