Конспекти уроків основи здоров'я 6 класУсі уроки основ здоров'яФайли

Інтелектуальна гра з основ здоров’я (для учнів 6-го класу) «О, щасливчик!»

Автор: Попик Ігор Григорович

Навчальний заклад: Ценівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Зміст виховного заходу на тему: «Складові здоров’я людини»

Проводиться у формі гри «О щасливчик!», яка є схожою до телевізійної версії телеканалів «1+1» ,але має свої  відмінності, пристосовані до шкільного навчання.

З дванадцяти запитань є два неспалимих бали (4 і 8). Якщо учень виграв гру, тобто відповів на всі 12 запитань, йому ставиться оцінка 12.

При відповіді на запитання, учень може скористатися троьома підказками:

  1. 50 х50 (коли два невірних варіанти відповідей забирається з наведених);
  2. Допомога залу (коли учень використовує цю підказку, то клас підносить руки за той варіант, який кожен вважає за вірний, кількість голосів на кожен варіант підраховуються, а учень сам вибирає відповідь);
  3. допомога друга (учень має право звернутись до когось із класу, щоб той допоміг йому з правильною відповіддю. При правильній відповіді, «друг» також заробляє додатковий бал).

Щоб потрапити на фінальну частину учневі треба пройти відбірковий тур, у якому всьому класу задається спеціальне запитання. Хто правильно і найшвидше дасть на нього відповідь, потрапляє у фінальну частину і отримує цінний приз.

Неспалимі бали – це бали, які залишаються у гравця, якщо він їх подолав і неправильно відповів на наступне запитання.

У будь-який момент учень може відмовитись відповідати на запитання і тоді кількість балів, які він до того набрав, залишається у нього.

Завантажити: Інтелектуальна гра з основ здоров’я (для учнів 6-го класу) «О, щасливчик!» + Сертифікат (Розмір: 319.1 KB, Завантажень: 865)
Back to top button