Головне

16-річний школяр представить Україну у всесвітньому фіналі конкурсу Microsoft Imagine Cup

Андрій Коноваленко представить проект Camtouch – програмне забезпечення, що здатне будь-яку поверхню перетворити на сенсорну.

Андрій Коноваленко, мешканець Луганської області, буде наймолодшим учасником у фіналі Microsoft Imagine Cup. Його програма може будь-яку поверхню, наприклад, стіну або екран проектора, перетворити на сенсорну без додаткових витрат, повідомляє ресурс proIT з посиланням на прес-службу Microsoft.

Винахід школяра буде корисним для освітніх установ, оскільки дозволить за 200 гривень отримати аналог мультимедійної дошки, заощаджуючи кілька тисяч доларів.

«Я вірю, що мій винахід – це доступний спосіб навчати дітей за допомогою сучасних технологій. Мені приємно, що школа, в якій я навчаюся програмуванню, вже зацікавилася у використанні моєї програми в кожному класі», – розповів Коноваленко.

Зараз управляти зображенням на живій дошці можна лазерною указкою, але переможець планує незабаром удосконалити свій винахід, ввівши взаємодію з екраном за допомогою дотику.

Інші супер-фіналісти з України: команда HammerBird з проектом H2O, що представила комп’ютерну гру, яка привертає увагу до теми забруднення питної води; команда prismatique з проектом «Я – відмінник!», це програма, спрямована на формування у дітей 4-6 років навичок, необхідних для вступу до першого класу.

Нагадаємо, минулого року у фіналі Imagine Cup перемогли українці – команда quadSquad створила рукавичку Enable Talk, яка дозволяє трансформувати жести у вербальну комунікацію.

Джерело: osvita.mediasapiens.ua

Back to top button