Методика викладання української мови та літературиУсі уроки української мови та літературиФайли

Уроки літератури рідного краю. Пам’ятка вчителям – словесникам (5-8 класи)

Автор: Карплюк Світлана Ярославівна

Навчальний заклад: Берегівський навчально – виховний комплекс с. Берегове Мостиського району Львівської області

Уроки літератури рідного краю. Пам’ятка вчителям – словесникам (5-8 класи)

Література рідного краю – один з розділів навчальної програми, що вивчається на уроках української літератури. Об’єктом її вивчення є художні твори письменників певного регіону, які й становлять зміст курсу літератури рідного краю з урахуванням специфіки предмета української літератури як виду мистецтва.

Кожна країна, кожне місто, кожне село пишаються видатними особистостями, що народилися, навчалися або працювали в них. Нині в часи становлення України як незалежної держави національне виховання повинно займати провідне місце в усьому навчально-виховному процесі

 

Завантажити: Уроки літератури рідного краю. Пам'ятка вчителям - словесникам (5-8 класи) + Сертифікат (Розмір: 794.0 KB, Завантажень: 1596)

Коментарів: 2

  1. Шановны колеги, запропоновані уроки, особливо теоретична складова, перевіряються на антиплагіат??? Прикро, що матеріали використано, а посилання немає.

    1. Надайте інформацію на першоджерело на адресу admin@schoollife.org.ua і ми обов’язково перевіримо. Ми єдиний освітній ресурс, який ретельно перевіряє усі надіслані матеріали.

Back to top button